Dzień Porażki

cropped-DP2024-naglowek-strony.webp
18 października 2024
Warszawa (stacjonarnie)

do rozpoczęcia pozostało:

dni
godz.
min.
sek.

Teresa Ulanowska

pedagog i socjolog, współtwórczyni kart "Failowship Dam radę!"

Absolwentka socjologii i kulturoznawstwa UAM, nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pracującą również z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Trenerka myślenia krytycznego w edukacji oraz trenerka umiejętności społecznych TUS- SST. Wspiera rodziców i nauczycieli w nurcie TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) oraz jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny.

Prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje komunikacyjne, warsztaty dotyczące budowania zespołu i umiejętności pracy w grupie oraz warsztaty rozwijające kreatywność, adresowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Związana jest z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Entuzjastka metod wspierających kompetencje przyszłości u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Współpracowała z portalami Natuli- Dzieci są Ważne, Akademia Rozwoju i Edukacji Majki Jeżowskiej, Fundacją EDU – klaster oraz z czasopismem „Trening Umiejętności Społecznych”. Od 2022 roku współpracuje z Fundacją Dobra Porażka.

Prowadzi blog Kierunek- Relacja oraz profil na Facebooku pod tą samą nazwą.