Wojciech Ozimek

Współzałożyciel i Prezes one2tribe

Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Telekomunikacji Polskiej S.A., gdzie pracował nad projektami systemów informacyjnych do obsługi call-center, metodologiami obiektowymi oraz interakcją człowiek-komputer (human computer interaction). W 1998 roku dołączył do firmy konsultingowej Infovide, gdzie uczestniczył w wielu projektach jako konsultant, architekt oraz kierownik projektów.

W roku 2002 został awansowany na Dyrektora Rozwoju firmy. W tej roli brał udział w projektach implementacji rozwiązań e-business i contact centre (w tym bankowości elektronicznej, systemów self-service, portali inter- i intranetowych).

W roku 2003 założył one2tribe, „inną od wszystkich” firmę związaną z grami, która koncentruje się na mechanizmach społecznościowych oraz psychologii graczy. Po kilku projektach zrealizowanych na rynku rozrywkowym, w roku 2010 one2tribe skupiło się na zastosowaniu mechanizmów gier w korporacjach.

Aktualnie zarówno firma, jak i Wojtek koncentrują się na psychologii behawioralnej, motywowaniu za pomocą mechanizmów współpracy i rywalizacji oraz połączeniu technologii z psychologią.