Małgorzata Jasnoch

Menadżerka-pasjonatka z 20 letnim doświadczeniem, współzałożycielka firmy HRowo-doradczej TEAL

Trenerka biznesu, mentorka, certyfikowana coach metodą Action Learning, doradca biznesowy, trenerka mindfulness w trakcie certyfikacji przy Oxford Mindfulness Centre.
Menadżerka z 20 letnim doświadczeniem w tworzeniu nowych firm/marek/zagranicznych oddziałów, restrukturyzowaniu, budowaniu elastycznych zespołów ukierunkowanych na rozwój, wyznaczanie trendów i osobistą satysfakcję oraz z 15 letnim doświadczeniem w prowadzeniu firmy.
Współtwórczyni i Członkini Zarządu spółki TEAL Action Learning Global, w ramach której tworzy i realizuje projekty rozwojowe dotyczące rozwijania umiejętności menedżerskich, komunikacji w zespole, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, wypracowywania strategii firmy przy udziale pracowników, projektowania i wdrażania zmian. Głęboko w sercu leży jej dbałość o budowanie zaufania w zespole, o partycypację pracowników w decyzjach dotyczących ich pracy i rozwoju ich działów/firm. Wynika to z doświadczenia, że tak zarządzane zespoły pracują z pasją przynosząc firmie/organizacji maksimum wyników przy jednoczesnej ogromnej satysfakcji osobistej poszczególnych członków zespołu.
Współtwórczyni i wieloletnia Prezeska Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, jednego z najlepszych inkubatorów dla młodego biznesu w Europie
Jedna z trzech menadżerek, które współtworzyły we Wrocławiu centralę na wschodnią Europę marki odzieżowej Orsay budując zespół i sieci kooperacyjne tego przedsięwzięcia całkowicie od zera w porozumieniu z międzynarodową centralą firmy Orsay w Niemczech.