Maciej Sasin

Konsultant rozwoju organizacji

Socjolog, filozof, absolwent studiów podyplomowych psychologia w zarządzaniu na UAM w Poznaniu. Konsultant rozwoju organizacji. Mistrz Praktyk NLP, ukończył kurs analizy transakcyjnej, zakończony testem 101. Wykładowca i trener zagadnień z zakresu psychologii w biznesie oraz w rozwoju osobistym. Przez 6 lat zarządzał działem HR w firmie z branży motoryzacyjnej, gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik sprzedaży, kompetencji managerskich i osobistych, odpowiadał za komunikację wewnętrzną.

Autor wielu programów szkoleniowych. Przeprowadził ponad 800 dni szkoleniowych i 700 godzin coachingu sprzedażowego, rozwojowego i managerskiego dla ponad 3000 uczestników. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rozwojem organizacji: budowaniem zaangażowania pracowników, rekrutacją (AC/DC), komunikacją, sprzedażą, obsługą klienta i rozwojem kompetencji managerskich.

Aktywnie dzieli się w swoją wiedzą w mediach oraz magazynach specjalistycznych, takich jak: Think Tank Magazine, Personel i Zarządzanie, Firmer, As Sprzedaży, Szef Sprzedaży, magazyn Relacje oraz na innych portalach biznesowych. Autor praktycznych poradników biznesowych, m.in. książek „Checklisty dla biznesu”, „Efektywny System Pracy, czyli jak skutecznie zarządzać sobą w czasie” czy „Budowanie zaangażowania”.

Prywatnie pasjonuje się swoją pracą, a ponadto jest miłośnikiem malarstwa, jazzu nowoczesnego i dobrej książki. Biegacz.

Fundacja Dobra Porażka objęła patronatem książkę Macieja Sasina, „Checklisty dla biznesu”. Więcej: https://dobraporazka.pl/potega-checklisty/