Lucyna Konkel

HR manager, trener, coach, autorka projektu HR 4 AGILE

Założycielka www.lucynakonkel.pl, HR manager, trener, coach

Od ponad 14 lat zajmuję się rozwojem pracowników w firmach, rozwijając zarówno ich kompetencje indywidualne jak i budując i wdrażając procesy personalne w firmach. Dlaczego? Bo wierzę, a także potwierdza to moje doświadczenie, że biznes to przede wszystkim LUDZIE. Aby dobrze działał musisz nie tylko zatrudniać odpowiednie osoby, ale przede wszystkich dbać o nich, umożliwiając im rozwój.

Od kilku lat wspieram transformacje organizacji od strony czynnika ludzkiego. Na podstawie tych doświadczeń powstał mój projekt HR 4 AGILE obejmujący takie tematy jak: agile mindset, szkolenia z kompetencji miękkich dla Scrum Masterów i zwinnych liderów, szkolenie z komunikacji i feedbacku dla dedykowanych zespołów, szkolenia dla zespołów HR, facylitację spotkań i wsparcie w trudnych sytuacjach.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Całą czwórką prowadzimy dość aktywny tryb życia blisko natury, dlatego na codzień dbam o to, aby rozwój zawodowy, osobisty i rodzinny były w równowadze. Pewnie dlatego tak ważne miejsce w moim życiu i pracy zajmują tematy związane z zarządzaniem własną energią i work-family balance.