Jacek Kotarbiński

Największy Guru od Marketingu w Polsce

Znany ekspert w dziedzinie marketingu sprzedaży, autor wielu publikacji. Członek licznych organizacji krajowych i międzynarodowych, ceniony wykładowca i komentator branżowy.

Należy do globalnej Rady Dyrektorów POPAI The Global Association for Marketing-at Retail, największego na świecie stowarzyszenia ekspertów shopper marketingu. Należy do Rady Marek Superbrands Polska i Rady Programowej IAB Polska. W 2015 roku pojawił się na liście 100 Najbardziej Inspirujących Osób Polskiej Branży Interaktywnej.

Występował jako keynote na wielu branżowych konferencjach: TEDx Gdynia, TEDx Toruń, Infoshare, Marketing i Technologie, Mega-Reszów, Aula Trójmiasto, M@il My Day. Współpracuje z innowacyjnymi firmami i startupami w ramach projektów Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER czy Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Autor ksiażki „Sztuka Rynkologii”, która stała się bestsellerem. E-book „Sztuka Marketingu” po czterech miesiącach znalazł się na drugim miejscu iTunes w kategorii „Biznes i Finanse”. Felietony autorstwa Jacka znajdziesz co miesiąc w „Forbes Polska”. Publikuje swoje teksty jako: bloger Harvard Business Review Polska, autor tekstów w miesięczniku Marketing w Praktyce. Jako Wikipedysta rozwija projekty dotyczące marketingu, ekonomii i zarządzania.

Stworzył facebookową społeczność „Bareizmy Wiecznie Żywe”, która zyskała status „kultowej strony promującej polskie poczucie humoru”.

„Jacek to niezwykle sympatyczny, charyzmatyczny i inspirujący człowiek, z którym zawsze warto porozmawiać, i którego zawsze warto posłuchać.” – Jarek Łojewski