Iga Miśta

Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w MyBenefit, Grupa Benefit Systems

Dyrektor Działu Rozwoju Produktu w MyBenefit, lidera i twórcy pierwszej Kafeterii w Polsce, w której od 8 lat kreuje i rozwija ofertę benefitów. Tworzy i wdraża strategie rozwoju ofert i produktów dla ponad 500 klientów MyBenefit. Z pasją rozwija i kreuje rynek benefitów w Polsce wykorzystując innowacje i nowoczesne technologie.

Wieloletnia praktyk zarządzania produktem i ofertą handlową. Doświadczenie zdobywała w sieci handlowej Empik w Polsce, gdzie brała udział w projekcie centralizacji i optymalizacji procesów magazynowych. Zrewolucjonizowała rynek benefitów pracowniczych, wdrażając produkty wirtualne (bony elektroniczne) u 3 tys. dostawców usług. Obecnie jest odpowiedzialna za rozwój całej platformy kafeteryjnej, w tym usług dla HR, wykorzystując do tego innowacyjną technologię oraz inteligentne rozwiązania.

Miłośniczka wypoczynku na łonie natury, sportów wodnych i książek. Swoje pasje realizuje dzięki benefitom w Kafeterii, co pozwala na bieżąco testować produkty przygotowane w jej zespole.