Pasjonatka zarządzania projektami z ponad 20-letnim doświadczeniem w globalnych projektach i programach w różnych sektorach i branżach. Ambasadorka zwinności i turkusu, mentorka, trenerka biznesu i społeczniczka. Specjalizuje się w tranzycjach i transformacjach, łącząc w nich podejścia tradycyjne i zwinne. Właścicielka AgilePMO, dyrektorka programowa Akademii Leona Koźmińskiego, twórczyni innowacyjnych programów szkoleniowych i rozwiązań biznesowych z zakresu zarządzania projektami, zespołami i organizacjami oraz przywództwa takich jak Akademia Transition Managera oraz współtwórczyni społeczności Zwinnej Liderki i Akademii Zwinnego Przywództwa. Wyróżniona tytułem „Strong Women in IT 2019” oraz „Strong Women in IT 2021 – Global Edition.
DP2023
Od zawsze interesowałem się technologią i programowaniem. Uczestniczyłem w wielu projektach związanych ze sztuczną inteligencją, grami komputerowymi i wieloma innymi. Byłem też wielokrotnym wolontariuszem na Koderku i code Europe, gdzie pomagałem innym ludziom uczyć się kodowania i rozwijać swoje umiejętności. Specjalizuję się w języku C++, który uważam za bardzo wydajny i uniwersalny. Lubię tworzyć nowe rzeczy i rozwiązywać problemy za pomocą kodu. Moim marzeniem jest zostać profesjonalnym programistą i tworzyć oprogramowanie, które zmieni świat na lepsze.
Angażuje się społecznie – jest obecnie posłem na Parlament Młodych RP VI kadencji, koordynuje też znany, młodzieżowy projekt „Gadka Senacka”, organizując dla licealistów w Senacie RP debaty z uznanymi ekspertami.
Robi też projekty społeczne – ostatni, poświęcony SmallTalkowi, przyciągnął kilka tysięcy odbiorców w całej Polsce.
Aktywnie włącza się obecnie w Inicjatywę na rzecz Ochrony Dzieci przed Destrukcyjnymi Treściami.
Były przewodniczący samorządu szkolnego angażuje się w wiele młodzieżowych wydarzeń w całej Polsce, co można na bieżąco śledzić w jego social mediach. Właśnie zdał maturę i wybiera się na studia prawnicze na Uniwersytet Jagielloński.
Swoje, ale też poznane w wielu miejscach szkolne doświadczenia i porażki bardzo chętnie analizuje dzieląc się swoimi nietypowymi przemyśleniami.
aktywistka młodzieżowa, członkini Młodzieżowego Sejmiku Województwa Warmińsko – Mazurskiego i Sieci Młodych Liderek, radna Młodzieżowej Rady Miejskiej w Węgorzewie,
Jestem pomysłodawczynią 1 w powiecie węgorzewskim punktu pomocy okresowej, uczestniczyłam w konferencji prasowej z marszałkiem województwa, gdzie Młodzieżowy Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił Apel dot. zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, brałam udział w warsztatach dla liderów z Warmi i Mazur organizowanych przez Borussie Olsztyn, uczestniczyłam w Samorządowym Forum Ekologicznym w Mikołajkach jako członkini Komisji ds. Ekologii MSWWM oraz w Europejskim Kongresie Rad Młodzieżowych, współorganizowałam Forum Samorządów Uczniowskich oraz Warmińsko- Mazurskie Forum Rad Młodzieżowych.
Trzynastokrotny laureat lub finalista olimpiad przedmiotowych i tematycznych. Debatant.
Aktywny działacz samorządu szkolnego i Szkolny Rzecznik Praw Ucznia.
Członek Działu Prawnego Fundacji na Rzecz Praw Ucznia, Edus Prawo i Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości w charakterze Przedstawiciela Regionalnego.
W wolnym czasie lubi grać w tenisa ziemnego i na gitarze. W przyszłości chciałby studiować prawo i europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim lub na jednej z zachodnich uczelni.
Paul Iske jest profesorem wizytującym zajmującym się innowacjami opartymi na wiedzy w Department of Information Science, Stellenbosch University w RPA.
Paul jest założycielem i pełni rolę Chief Failure Officer w Institute of Brilliant Failures (www.brilliantfailures.com), którego misją jest podkreślanie znaczenia eksperymentowania w celu osiągnięcia przełomowych innowacji.
Paul jest prezesem holenderskiej fundacji Personalised Healthcare Catalyst Foundation (www.phc-catalyst.nl), której misją jest przyspieszenie przejścia na spersonalizowaną opiekę zdrowotną opartą na danych.
Jest międzynarodowym autorem, konsultantem i mówcą na temat innowacji, przedsiębiorczości, zarządzania wiedzą i kreatywności.
Spędził 18 lat jako dyrektor ds. innowacji i zarządzania wiedzą w ABN AMRO Bank. Wcześniej ukończył doktorat z fizyki teoretycznej i zajmował szereg stanowisk w dziale strategii i badań i rozwoju w firmie Shell.
Profesor Iske jest też autorem książki “Institute of Brilliant Failures: Make room to experiment, innovate, and learn”.
Trener, Coach, Twórca gier i narzędzi rozwojowych dla biznesu, autor programów szkoleniowych dla kadry menadżerskiej, trenerów i handlowców.
Właściciel firmy szkoleniowej Business Training. Współwłaściel firmy ALEgra Twórczy Rozwój.
Posiadacz tytułu Lider Zmiany Edukacji 2021 za projekt stworzenia 10 gier na lekcje przedsiębiorczości do szkół ponadpodstawowych.
Zdobywca I miejsca w konkursie Innowacja Edukacyjna Roku 2022 za symulacje biznesową Wschód Dzikiego Zachodu.
Ekonomistka (SGH i Swinburne University of Technology). Specjalizacja: business development, transformacja, M&A, komunikacja.
Zarządzała firmami w wiodących grupach z sektora TMTE (m.in.: Omnicom/DDB Group, Axel Springer Polska, WPP holding / Y&R Brands, CANAL+ / Vivendi, GBC);
Założycielka firmy doradczej BMBC. Czlonkini RN.
Członkini Komitetu Sterującego i Komitetu Audytu RBI /Oddział w Polsce.
Certfikowany Mentor EMCC.
Ekspertka UE ds. SME i innowacji; członek komisji PKOl i YPO (Chapter Chair YPO Gold). Współautorka studiów podyplomowych (Akademia Przywództwa Kobiet) i wykładowca Akademii L. Koźmińskiego.
Pomysłodawczyni i współorganizatorka BrandMe CEO i innych inicjatyw skupionych wokół promowania i rozwijania autentycznego przywództwa.
Motto życiowe: „Never underestimate the power of passion”.
Od 22 lat współtworzy firmę brokerską Rożek Brokers Group specjalizującą się w ubezpieczeniach inwestycji budowlanych, w szczególności biur projektowych oraz inwestorów. Jest ekspertką w zakresie ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej projektanta.
W ramach Rożek Brokers Group stworzyła zespół kilkunastu brokerów ekspertów, którzy na co dzień obsługują ponad 450 biur projektowych Polskich i zagranicznych. Jako niezależny pełnomocnik broker ubezpieczeniowy, wraz ze swoim zespołem aktywnie uczestniczy w procesach likwidacji szkód swoich klientów prowadzonych przez ubezpieczycieli w oparciu o zawarte polisy ubezpieczenia.
Twórczyni programu ubezpieczenia OC dla projektantów wnętrz – www.ubezpieczenieprojektanta.pl, od wielu lat współpracuje z Polskim Centrum Architektów Wnętrz i ArchiDesk.
Aktywnie uczestniczy w spotkania, webinarach i szkoleniach prowadzonych dla środowiska projektantów wnętrz na temat ubezpieczenia zawodowej Odpowiedzialności Cywilnej projektanta. Stale współpracuje z regionalnymi Izbami Architektów RP w zakresie szkoleń i doradztwa.
Współpracuje z międzynarodowymi rynkami ubezpieczeniowymi, w szczególności z rynkiem Lloyds w Wielkiej Brytanii specjalizującym się w nietypowych i specjalistycznych ryzykach.
Jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.