< Wróć do strony głównej

Tak wyglądał Dzień Porażki 2021

O Dniu Porażki 2021

Poprzednia edycja Dnia Porażki odbyła się 13 października 2021.

Dzień Porażki to unikalna konferencja propagująca kulturę uczenia się na błędach, która jest niezbędna w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, otwartości, innowacyjności, odwagi w działaniu i mierzeniu się z własną niedoskonałością.

Nasi Prelegenci inspirują i pomagają w budowaniu silnych, sprawnych, zwinnych organizacji, opartych na zaufaniu, szacunku i współpracy. Zespołów umiejących właściwie reagować na pojawiające się wyzwania czy pojawiające się problemy. Potrafiących wykorzystać swoje doświadczenia – z sukcesów i porażek – do nieustannego usprawniania działania

Nasze podejście oparte jest o koncepcję „dobrej porażki” opracowanej przez prof. Paula Iske. Mówi ona, że podejmujemy się realizacji etycznych celów i działamy z intencją osiągnięcia sukcesu. Może się jednak zdarzyć tak, że poniesiemy porażkę z powodu nieumyślnie popełnionych błędów, niecelowo złych decyzji lub z powodów od nas niezależnych. Musimy wówczas z tego wyciągnąć wnioski i wykorzystać je w przyszłych działaniach oraz podzielić się takim doświadczeniem z innymi

Promujemy stosowanie kultury sprawiedliwego traktowania (just culture) zamiast kultury potępiania (blame culture). W blame culture błędy nie są zgłaszane, ale ukrywane, co w efekcie prowadzi do pogorszenia efektów działania organizacji. Just culture to środowisko, w którym każda osoba może zgłosić błędy i ten sposób pomagać organizacji w uczeniu się i rozwoju.

Promujemy kulturę uczenia się na błędach!

Czy chcielibyście funkcjonować w środowisku, w którym każdy nieumyślny błąd byłby karany?
W którym każde Wasze niepowodzenie powoduje wytykanie palcami przez innych?

Zobaczcie, jakie są 4 cechy przyjaznego środowiska pracy dotyczące uczenia się na błędach, które zabezpieczają podstawowe potrzeby każdego człowieka!

bezpieczeństwo

wiemy, że niepowodzenia są częścią naszego życia i nie obawiamy się, że możemy nieumyślnie popełnić błąd; zawsze możemy liczyć na wsparcie i dobre słowo

przynależność

czerpiemy wiedzę od innych ludzi, wspólnie działamy i uczymy się z przeżytych sukcesów i z niepowodzeń; możemy liczyć na wsparcie w uczeniu się, jak nie popełniać podobnych błędów w przyszłości

szacunek

szanujemy ludzi, którzy nieumyślnie popełniają błędy, uczą się z nich oraz dzielą się pozyskaną wiedzą; szanujemy siebie – przepracowane niepowodzenia i porażki nie przekreślają naszych kompetencji i autorytetu

samorealizacja

do rozwoju wykorzystujemy doświadczenia wynikające z niecelowo poniesionych porażek; mamy przestrzeń do eksperymentowania i próbowania nowych sposobów działania, metod, idei

Tematyka Dnia Porażki 2021

Jak zapobiegać porażkom?

Tegoroczna edycja Dnia Porażki będzie przebiegała pod hasłem widocznym powyżej. Nasi Prelegenci podzielą się z Uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, które pomogą i zainspirują do podejmowania działań pozwalających na unikanie porażek. Tak tych zawodowych jak i prywatnych.

Nie udajemy też, że ostatnie miesiące były “normalne”. Epidemia COVID pokazała nieprzygotowanie społeczeństw do mierzenia się z wydarzeniem, które uniemożliwiło realizacje celów wielu osobom i organizacjom. Spowodowała też, że staliśmy się “bardziej online”, co niesie za sobą pewne niebezpieczeństwa, ale też szanse.

Nie chcemy, aby nauka z porażek wyniesionych z tego okresu przepadła, abyśmy w przyszłości, w obliczu podobnych problemów, byli przygotowani na lepsze radzenie sobie z nimi.

Serdecznie zapraszamy:

Członków Zarządu
Dyrektorów
Kierowników

nauczycie się dobrze rozmawiać o błędach, poznacie metody skutecznego rozwoju własnego, pracowników i organizacji

Menedżerów HR
Pracowników HR
Trenerów Wewnętrznych

pomożecie menedżerom i zespołom w radzeniu sobie z porażkami, wesprzecie rozwój pracowników

Scrum Masterów
Project Managerów
Product Ownerów

rozwiniecie i udoskonalicie umiejętności przydatne w retrospekcji i lessons learned

Właścicieli firm
Freelancerów
Startupowców

dowiecie się, jak wykorzystać naukę na błędach do rozwoju waszych biznesów

Trenerów
Mentorów
Coachów

otrzymacie inspirację i narzędzia, dzięki którym będziecie mogli lepiej wspierać swoich klientów

Wszystkie osoby
szukające skutecznych
sposobów rozwoju

dowiecie się, jak wykorzystać w rozwoju osobistym i zawodowym doświadczenia pozyskane dzięki przeżytym niepowodzeniom

Z jakiego powodu warto wziąć udział?

Bardzo dziękuję za waszą pracę. Każdy kto słyszał z moich znajomych jest zachwycony pozytywnym podejściem do porażki i widać, że wciąż musimy razem edukować w tej sferze. Dziękuję bardzo, że mogłam się dołączyć do tego wydarzenia.

Uczestniczka Dnia Porażki 2021

Dotychczasowe wydarzenia i sama inicjatywa są niezwykle interesujące. Gratuluję pomysłu, jest genialny, a nawet nieco przewrotny. Mam jakieś takie wewnętrzne przypuszczenie, oby błędne, że najbardziej są nim zainteresowani nie ci ludzie, którzy powinni być 🙂 A może czas wykładać taki przedmiot na uczelniach wyższych? Trzymam kciuki za kolejne edycje, a za tegoroczną serdecznie dziękuję.

Rafał, Uczestnik Dnia Porażki 2021

Świetna inicjatywa, dużo inspiracji, bardzo ciekawi wykładowcy. Już mam parę pomysłów 🙂

Ewa, uczestniczka Dnia Porażki 2020

Do udziału w Dniu Porażki skłoniły mnie tematyka spotkania, prelegenci i ważne dla mojego rozwoju zagadnienia. Jestem pod wrażeniem organizacji Dnia Porażki online.

Ewa, uczestniczka Dnia Porażki 2020

W czasach dążenia do perfekcji, wyników, targetów – refleksja, że porażka jest składową działania i przydarza się wszystkim pozwala złapać oddech :-). Temat konferencji świetny!

Uczestnik Dnia Porażki 2019

Dla mnie było to bardzo inspirujące i rehabilitujące spotkanie. Dobór prelegentów i obszary zagadnień pokazały mi, że moje niepowodzenia mogą przełożyć się w przyszłości na sukcesy mniejsze i większe, zwłaszcza te w sferze mojego wewnętrznego JA. Bardzo dużo inspiracji do pracy nad sobą, do właściwego budowania samooceny i oceny zespołu z którym na co dzień współpracujemy. Patrzenia na całość indywiduami, układania pracy, motywowania siebie i innych. Dziękuję za ten dzień, Czekam na następny!

Aneta, uczestniczka Dnia Porażki 2019

Dzielenie się prawdziwymi doświadczeniami, zwłaszcza jeśli rozumie się kontekst, pozwala porównać je z własnymi i jest szansą na właściwe podejście do kolejnych wyzwań i zmagań. Uważam, że to wartość dodana. Spotkanie dało mi szansę spojrzenia wstecz, kontakt z fajnymi ludźmi i dawno niewidzianymi znajomymi. Dziękuję. Polecam znajomych i chętnie wezmę znowu udział.

Ela Syropiatko, uczestniczka Dnia Porażki 2019

Super inicjatywa, to dla mnie “inna bajka” i uwielbiam słuchać ciekawych ludzi bo człowiek zdobywa inny horyzont i uczy się całe życie! DZIĘKI, ŻE JESTEŚCIE!

Uczestnik Dnia Porażki 2021

Dzień Porażki otworzył mi szerzej oczy na decyzje, które podejmuję. Od dawna czułam, że popełnianie błędów jest naturalne i nie należy się ich wstydzić. Na wydarzeniu dostałam tego potwierdzenie i pozwolenie by iść dalej. Polecam każdemu kto chce dokonywać wielkich rzeczy!

Ula Banaś, uczestniczka Dnia Porażki 2019

Do udziału w wydarzeniu skłoniła mnie sama nazwa – jest ok i zaciekawia. I dodatkowo nieraz uczę traktować porażki jak najlepsze lekcje. I uważam, że dzięki swoim porażkom rozwinęłam się bardzo, wzmocniłam się. Choć daleka jestem już teraz od mówienia, że co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Moje aktualne motto – jestem już wystarczająco silna, nic nie musi mnie zabijać. 🙂 Dziękuję za inicjatywę “doceniania” porażki, oby jak ta kultura była wszechobecna w polskim biznesie.

Ilona, uczestniczka Dnia Porażki 2020

Świetna organizacja, ciekawe panele, inspirujący prelegenci! Dawno nie brałam udziału w tak dobrze zorganizowanym evencie online!

Uczestniczka Dnia Porażki 2021

Do udziału w Dniu Porażki skłonił mnie sam temat – super, ze odczarowujecie słowo porażka. Uważam ze to bardzo potrzebne. Bardzo Was podziwiam za zajęcie się takim tematem. Uważam, że to co robicie jest bardzo potrzebne i ważne.

Jaga, uczestniczka Dnia Porażki 2020

To było bardzo ciekawe, sporo uświadamiające wydarzenie…

Julita, uczestniczka Dnia Porażki 2020

Bardzo podoba mi się idea, pomysł. Uważam, że warto mówić o porażkach, dzielić się takim doświadczeniem. Na Dniu Porażki dostrzegłam taką zależność: im bardziej historia, przekaz odnosi się do osobistego doświadczenia – tym jest mi bliższe i empatyzuję z nim. Jeśli to jest zbiór przypowieści, porad i odwoływania się do cudzych zaobserwowanych porażek – mierzi mnie to i oddala.

Uczestniczka Dnia Porażki 2019

Ogromne dzięki za włożoną pracę!!! Wartościowe wydarzenie. Gratuluję Wam!

Uczestniczka Dnia Porażki 2020

Na wydarzenie przyciągnęło mnie zainteresowanie tematem, chęć tworzenia kultury pracy gdzie o błędach się mówi, uczy się na nich a nie je tuszuje

Uczestniczka Dnia Porażki 2020

To było bardzo ciekawe, sporo uświadamiające wydarzenie… Bardzo dziękuję Państwu. Nie mogłam się wypowiadać na czacie, bo oglądałam na telefonie, ale byłam z Wami na wszystkich wykładach.

Julita, uczestniczka Dnia Porażki 2020

Byłam kiedyś na warsztatach u Jarka, oczarowało mnie jak działają karty Failowship, jak ważne by uczyć się na porażkach i że można. Chciałam nauczyć się, wytrenować patrzenie na porażkę przez pryzmat nauki i przyszłych sukcesów, dzięki doświadczeniu i wiedzy jakie z niej wynosimy. Dziękuję za dawkę wiedzy, dawno już mnie nic nie zaskoczyło. Fajnie było znów coś odkryć!

Kasia, uczestniczka Dnia Porażki 2020

Dziękuję za wykłady, pozwoliły mi spojrzeć na niektóre rzeczy z innej perspektywy i przesterować myślenie. Teraz tylko należy wdrożyć to w życie. 🙂

Ola, uczestniczka Dnia Porażki 2020

Dziękuje wam za wasza prace! Pomogliście mi popatrzeć na porażkę z wielu różnych perspektyw. Dzięki wam wiem więcej i będę tej wiedzy używać w pracy i w życiu osobistym. No i dzięki wam bardzo miło spędziłam ten dzień.

Uczestniczka Dnia Porażki 2021

Po pierwsze nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele jest badań i działań wokół porażki. Po drugie – to bardzo budujące obserwować i uczyć się od innych nazywania i radzenia sobie z porażką. Po trzecie chciałabym w mojej firmie zorganizować spotkanie dotyczące radzenia sobie z porażką. Chciałabym, żeby menedżerowie otworzyli się na mówienie i zarządzanie błędami / porażkami. Bardzo też dziękuję za książkę o porażkach. To wszystko skłania do refleksji o własnym podejściu do własnych sukcesów i potknięć.

Uczestniczka Dnia Porażki 2019

Najbardziej zapadła we mnie sentencja, że porażka to nie tyle niepowodzenie, a raczej lekcja, jak być coraz lepszym

Uczestnik Dnia Porażki 2019

Prelegentki i Prelegenci Dnia Porażki 2021

Zobacz, kogo spotkasz i posłuchasz na naszym wydarzeniu!

wykłady

panel dyskusyjny prowadzony przez Jacka Santorskiego

JacekSantorski

Jacek Santorski

twórca Akademii Psychologii Przywództwa

Psycholog społeczny i psycholog biznesu, były psychoterapeuta.

Doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor.

Od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach, jest autorem 10 poczytnych książek.

Założył z Dominiką Kulczyk firmę doradczą Values.

Specjalizuje się w doradztwie dla top managerów i przedsiębiorców, znany jest z inspirujących wykładów dla kadry zarządzającej. 

Dyrektor programowy studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

W latach 1979 – 1999 założył i współprowadził ośrodek psychoterapii i treningu Laboratorium Psychoedukacji, a w latach 1990-2005 autorskie wydawnictwo Jacek Santorski & Co. 

Read more

panel dyskusyjny prowadzony przez Katarzynę Michałowską

Karol Bączkowski

Karol Bączkowski

ratownik medyczny, właściciel medikon-szkolenia.pl - szkolenia pierwszej pomocy

Ratownik medyczny, czynny w zawodzie od ponad 14 lat.

Od 2008 r. prowadzi cykliczne szkolenia pierwszej pomocy dla firm prywatnych i instytucji publicznych. Liczba szkolonych osób rocznie ok. 1500 os.

Współinicjator Gdańskiego programu urządzeń AED, „Bezpieczny Gdańsk”- 33 urządzenia AED w dostępie publicznym, koszt 1 000 000 zł, finansowany przez miasto Gdańsk.

Propagator wiedzy o pierwszej pomocy i zdrowiu, którego profil na Linkedin obserwuje ponad 32 500 osób.

Umieścił tam ponad 900 publikacji medycznych, które w ostatni roku osiągnęły 16 000 000 wyświetleń!

Laureat : Top Influencer Linkedin 2020, Topowy Głos Linkedin 2020

Wykształcenie:

Studia podyplomowe/Wyższa Szkoła Morska w Gdyni/Studium Wojskowe-Zarządzanie i Bezpieczeństwo Sytuacjach Kryzysowych.

Kurs ochrony informacji niejawnych/Wyższa Szkoła Morska w Gdyni/Studium Wojskowe.

Kurs z zakresu sporządzania i przetwarzania danych osobowych/Wyższa Szkoła Morska w Gdyni/Studium Wojskowe.

Studia I stopnia Wydział Nauk o Zdrowiu Akademia Medyczna w Gdańsku kier. Ratownictwo Medyczne/studia stacjonarne.

Studia II stopnia Wydział Nauk o Zdrowiu Gdański Uniwersytet Medyczny kier. Zdrowie Publiczne / studia niestacjonarne.

Liczne kursy zawodowe, obowiązkowe i nieobowiązkowe zgodnie z obowiązkiem kształcenia nałożonym przez ustawodawcę/ KURS DOSKONALĄCY DLA RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH, MEDYCYNA KATASTROF MASOWYCH, ZAAWANSOWANE ZABIEGI RESUSCYTACYJNE U DZIECI, POSTĘPOWANIE W UDARACH MÓZGU, KARDIOLOGIA RATUNKOWA, Farmakologia ratunkowa, hipotermia, Ekg w praktyce.

Read more
KatarzynaMichalowska

Katarzyna Michałowska

podcast Stacja Zmiana

Podcastuje na Stacja Zmiana.
Dziennikarka, redaktorka, koordynatorka projektów, mentorka oraz trenerka. Jej pasją są murale i szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej oraz praca z małżeństwami w oparciu o kurs pt.: Sztuka Pielęgnowania Małżeństwa.

Read more

panel dyskusyjny prowadzony przez Macieja Sasina

panel dyskusyjny prowadzony przez Urszulę Leiss

Prelegenci 2020-10 (16)

Anna Kędzierska

gryzmografka, psycholog, trenerka w Opowiedz.to

Ekspert wystąpień publicznych. Wspiera biznes rysując. Projektuje komunikację do ludzi, o ludziach i po ludzku. Uczy opowiadać obrazem.

Autorka podcastu Opowiedz.to – podcast dla tych, którzy mówią do ludzi.

Wierzy w ludzi i komunikację opartą na empatii. Smakuje rzeczywistość wszystkimi zmysłami. Uwielbia karmić ludzi jedzeniem i inspiracjami do poszukiwania własnych dróg do szczęścia. Tworzy Obrazki do Myślenia.

Read more

rozmowa

rozmowa

wywiady

Zapraszamy do wysłuchania krótkich rozmów z osobami,
które zobaczycie i usłyszycie na żywo na Dniu Porażki 2021
  • Miłka Raulin
  • Victoria Iwanowska
  • Aneta Korycińska
  • Katarzyna Michałowska
  • Maciej Herman
  • Karol Bączkowski
  • Maciej Sasin
  • Urszula Leiss

Miłka Raulin

Victoria Iwanowska

Victoria Iwanowska

Aneta Korycińska

Katarzyna Michałowska

Maciej Herman

Karol Bączkowski

Maciej Sasin

Urszula Leiss

Agenda Dnia Porażki 2021

13 października 2021, 9:00-16:15, online

Scena 1.
9:00 — Otwarcie Dnia Porażki 2021
9:15
Jak osiągać cele pomimo porażek, których doświadczysz po drodze?

Co rok, kwartał czy miesiąc wyznaczamy cele – prywatne lub zawodowe. I zaczynamy dążyć do ich osiągnięcia. Udaje nam się skutecznie działać przez jakiś czas. Po nieudanej próbie, potknięciu czy porażce – zaczynamy wątpić w siebie, nasz pomysł, idee. Odpuszczamy, szukając nowego sposobu na… I tak w kółko.
Mało kto ma siłę i akceptację na świadomy dyskomfort, na nieustającą pracę na sobą i dążenie do celu, pomimo przeszkód.
Podczas swojego wystąpienia pokażę Ci, jak zbudować solidny fundament, który pozwoli Ci osiągać cele pomimo porażek, których doświadczysz po drodze.

10:00
Jak dbać o relacje z naszymi dziećmi, aby nie ponieść porażki?

Jakiś czas temu usłyszałem słowa, które mną wstrząsnęły wypowiedziane przez Rafała Szymańskiego
“…każdego roku znika z mapy Polski jedna średniej wielkości szkoła, po cichu, bez rozgłosu”

Słysząc to zdanie popłakałem się…
Wiecie, że jako Polska zajmujemy drugie miejsce w Europie jeżeli chodzi o próby samobójcze wśród nastolatków?

Według statystyk, które podaje policja, dochodzi do takiego zdarzenia, przynajmniej raz każdego dnia,
…tak, dziś też jakiś dzieciak zrobi to, skutecznie.

Przypominajmy jak najczęściej dzieciakom jak są cudowne i wyjątkowe dlatego, że są, a nie dlatego, że mają dobre oceny.
Chcę podzielić się też z ich rodzicami tym jak usłyszeć je inaczej, głębiej.

10:45 przerwa
11:00
Jak sobie radzić w ekstremalnie trudnych chwilach? Doświadczenia himalaisty

Pomyłka, czy porażka w spokojnych czasach, “na poziomie morza” też może nas kosztować bardzo wiele.
Jednak w trudnych okolicznościach, na przykład tysiące metrów nad poziomem morza, cena jaką może przyjść nam zapłacić za złe przygotowanie czy niepowodzenia może być najwyższa z możliwych.

W trakcie spotkania porozmawiamy o tym, jak, o ile to możliwe, unikać takich sytuacji, ale przede wszystkim jak radzić sobie z porażkami i po nich, w najbardziej wymagających sytuacjach.

11:45
Jak realizować swoje marzenia, odkryć talenty i poczuć się ważnym w życiu?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Kiedy jednak zaczniesz od poniższych pytań, zrobisz pierwszy krok w jej kierunku.
Czego chcę?
Skąd będę wiedział/a, że to już mam?
Co mnie przed tym powstrzymuje?
Czego potrzebuję, żeby to dostać?

Marek WikieraMarekWikiera
12:30 przerwa
13:00
Cyberpsychologia porażki: Prawdziwa lemoniada ze sztucznych cytryn

W moim życiu kieruję się intuicją. Nie wiem dlaczego pewnego dnia zająłem się porażką, nie wiem też dlaczego chcę Wam opowiedzieć o tytułowym zjawisku.
Intuicja mnie prowadzi tym szlakiem, a ja z mądrymi nie polemizuję…

13:45
Strach się bać porażki

Lęk przed poniesieniem porażki, który może być skutkiem niepowodzenia i/lub stresu wpływa na szansę powodzenia w podejmowanych wyzwaniach. Ale dlaczego? Cóż takiego strasznego dzieje się w mózgu, że stawia on osobę zlęknioną na przegranej pozycji? Jakie czynniki o tym decydują i jak poradzić sobie z paraliżującym lękiem przed porażką?
Odpowiedzi na te i inne pytania kryją się w mechanizmach rządzących pracą naszych mózgów.

14:30 przerwa
14:45
Budowanie kultury uczenia się na błędach w dużych organizacjach

Nie ma możliwości wdrożenia jakiejkolwiek ważnej zmiany w firmie bez akceptacji osób nią zarządzających.
Zmiany kultury organizacji z pewnością należą do tych najważniejszych, które muszą mieć poparcie, a często inspirowane są przez prezesów czy właścicieli firm
Wdrażanie kultury uczenia się na błędach, tolerancji i wyciągania wniosków z porażek jest często elementem szerszych zmian w sposobie funkcjonowania firm.
Jaki wpływ ma kultury uczenia się na błędach na funkcjonowanie organizacji?
Jakie są benefity takiego podejścia i jakie są koszty czy niedogodności?
Kiedy warto wdrażać takie podejście? Od czego zacząć?
Czy (i jeśli tak) to jakie są przeciwwskazania i pułapki we wdrażaniu takiego podejścia?
Na te i inne pytania odpowiedzą Szefowe i Szefowie dużych polskich firm, w ramach panelu dyskusyjnego prowadzonego przez Jacka Santorskiego – psychologa biznesu, który w swojej pracy bardzo mocno zwraca uwagę na tematy dotyczące kultury uczenia się na błędach.

Jacek SantorskiJacekSantorski
15:45
Zakończenie Dnia Porażki 2021
16:15 koniec
Scena 2.
 
 
10:00
Rezyliencja w czasach pandemii i nie tylko

Pandemia postawiła nas przed wyzwaniami, z jakimi nie mierzyliśmy się wcześniej i które – już drugi rok z rzędu – wpływają na wszystkie aspekty naszego życia. Mierzymy się z nieustającą zmianą i niepewnością, utrzymaniem motywacji i zaangażowania, presją czasu i zadań, poczuciem pustki i stagnacji. Kluczowe w tym nowym świecie są nasze zasoby mentalne, nasza siła i odporność psychiczna, zwana rezyliencją.
Czym jest rezyliencja? Co wpływa na nasze rezerwy odporności? Jak wzmacniać rezyliencję u siebie i u innych?
Jak z porażek i trudnych doświadczeń wychodzić silniejszymi, mądrzejszymi, z nowymi umiejętnościami?

10:45 przerwa
11:00
Rozmowa o zmianie w nas samych. O naszej wiedzy (edukacja), emocjach i duszy (kultura) oraz ciele (ochrona zdrowia).

Będziemy rozmawiali o tym, czego nauczyliśmy się z ostatniego czasu. Ale rozmowa nie będzie łatwa, bo będzie głęboka.
Dotkniemy naszej wiedzy , naszego ciała i zdrowia, ale też naszych emocji i duszy.

Katarzyna MichałowskaKatarzynaMichalowska, Karol BączkowskiKarol Bączkowski
12:00 przerwa
12:15
Jak rok 2020 zmienił nasze myślenie o sposobie prowadzenia biznesu?

Będziemy rozmawiać o tym jak zmieniały się praktyki i modele biznesowe firm w obliczu pandemii, szczególnie tych, które najbardziej doświadczyły zmian tak jak firmy eventowe, szkoleniowe, z branży HoReCa.
Ocenimy skuteczności wprowadzanych zmian z perspektywy półtorej roku z COViD 19.

Łukasz WysockiŁukasz Wysocki
13:15 przerwa
13:30
Jak rok 2020 zmienił nasze myślenie o sposobie pracy i komunikacji?

Obyś żył w ciekawych czasach- to chińskie przekleństwo wyjątkowo dobrze pasuje do rzeczywistości w jakiej żyliśmy przez ostatni rok.
Ciekawy czas pandemii niewątpliwie był też wyzwaniem dla firm oraz zatrudnionych w nich pracowników. To doświadczenie, w trakcie którego mieliśmy różne fazy- od początkowego szoku i niedowierzania po akceptację sytuacji i poszukiwanie rozwiązań.
Komunikacja międzyludzka jako element niezbędny do funkcjonowania firmy ( o realizacji celów i dobrej atmosferze nie wspominając:) również uległa zmianie. Nasza dyskusja skupi się wokół najistotniejszych trudności i największych zmian jakie się dokonały w sposobie naszego komunikowania się. Przyglądniemy się temu jak kreatywnie poszukiwaliśmy najlepszych narzędzi komunikacyjnych, tak trafionych, że zostały z nami na dobre.
Jakie dobre praktyki wprowadzili menadżerowie?
Jak je mądrze wykorzystać?
I dlaczego ogromna część firm deklaruje, że praca zdalna będzie w dużym stopniu kontynuowana?

Anna KędzierskaPrelegenci 2020-10 (16)
14:30 zakończenie sceny 2 — zapraszamy na scenę 1

Partnerzy Medialni Dnia Porażki

Specjalnie dla uczestników konferencji Dzień Porażki przygotowaliśmy ofertę rocznej prenumeraty magazynu Coaching z 40% rabatem: https://kultowy.pl/promocja-na-dzien-porazki

Partnerzy Dnia Porażki

Nasi Partnerzy to firmy, z którymi związani są Prelegentki i Prelegenci Dnia Porażki 2021

Przyjaciele Dnia Porażki

Główny organizator Dnia Porażki

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Dobra Porażka. Jedyna w Polsce organizacja, której działania skupiają się w 100% na tworzeniu i promowaniu postaw i metod skutecznego uczenia się z przeżytych niepowodzeń.

Skontaktuj się z nami

Współorganizatorzy Dnia Porażki

Miejsce, które powstało z pasji i misji, bycia i towarzyszenia w różnych momentach życia drugiemu człowiekowi.

Miejsce, w którym wymienisz się doświadczeniami i poszerzysz wiedzę na tematy szeroko związane ze zwinnością (agile) z ludźmi z całej Polski.

Ponad dwudziestoletnie doświadczeniu w reklamie, nastoletnie w strategii, zatrważające i nieskromnie brzmiące portfolio zrealizowanych projektów.